Достапни линкови

Во Собранието седница на чиј дневен ред се пратенички прашања


Собранието на Република Македонија ќе ја одржи 15. седница на чиј дневен ред се пратенички прашања.
Ова е првпат од формирањето на новата влада пратениците да поставуваат прашања на членовите на Владата.


XS
SM
MD
LG