Достапни линкови

Временска прогноза: Сончево но студено


Времето денеска ќе биде сончево и тивко но студено. Во утринските часови се очекува слана, а по котлините слаба магла.
Утринската температура се движи од минус девет до минус еден степен. Дневната температура од шест до 15 степени.
Во Скопје со температура до 10 степени.
XS
SM
MD
LG