Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и тивко


Есен во Скопје.
Времето денеска ќе биде сончево и тивко со мала до умерена локална облачност. Во утринските часови во одделни котлини и речни долини ќе има појава на магла. Температура ќе се движи од 11 до 16 степени.
XS
SM
MD
LG