Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со појава на слаба магла.
Утринската температура ќе се движи од минус 12 до минус два, а дневната од осум до 15 степени.Во Скопје ќе биде сончево и претежно тивко. Утринската температура ќе достигне до минус седум, а дневната до 11 степени.
XS
SM
MD
LG