Достапни линкови

Времето денеска сончево и тивко


Времето во Македонија ќе биде претежно сончево и тивко. Температурата ќе се движи од пет до 12 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура 10 степени.
XS
SM
MD
LG