Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и слаб до умерен ветер. Дневните температури ќе се движат во интервалот од 3 до 13 степени. Во Скопје и околината слично време со дневни температури до 10 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG