Достапни линкови

Времето претпладне облачно, попладне разведрување


Времето во Македонија претпладне ќе биде претежно облачно, со слаба магла по котлините, а попладне облачноста ќе се намалува. Температурата ќе се движи од 12 до 18 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG