Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и тивко


Времето ќе биде сончево со мала доумерена облачност и претежно тивко, но и релативно топло.

Утринската температура се движи меѓу минус пет и четири степени, а дневната меѓу 12 и 17 степени.

Во Скопје, слично време со температура до 15 степени.
XS
SM
MD
LG