Достапни линкови

Временска прогноза- сончево со мала облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала облачност, а во одделни котлини во утринските часови ќе има појава на магла. Утринската температура ќе се движи од минус пет до три, а дневната од 14 до 19 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG