Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и топло


Времето во Македонија ќе биде сончево и топло, со појава на утринска магла по одделни котлини. Утринската температура ќе се движи од минус шест до два, а дневната од 13 до 18 степени. Во Скопје и околината слично време, со утринска температура од минус два и дневна до 15 степени.
XS
SM
MD
LG