Достапни линкови

Времето денеска сончево и тивко


Времето денеска ќе биде сончево и тивко. По одделни котлини има магла во утринските часови.
Минималната температура се движи од минус пет до три, а дневната ќе биде од десет до 18 степени.
Во Скопје и околината слично време со температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG