Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончео со доумерена облачност. Утринската температура се движи околу 3 степени целзиусови, додека дневните температури ќе го достигнат 18 степен. Слично време не очекува во текот на целата недела со максимални дневни температури од 16 до 17 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG