Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност попладне. Во утринските часови по оделни котлини можна е појава на слаба магла. Температурата ќе се движи 18 до 23 степени.Во Скопје, температура до 19 степени.
XS
SM
MD
LG