Достапни линкови

Тадиќ: Не се планирани предвремени избори


Српскиот претседател Борис Тадиќ денеска изјави дека предвремените избори не се планирани. тадиќ истакна дека не гледа зашто се создава таква атмосфера во земјата. Тој додаде дека до изборите има уште неколку месеци и дека има уште многу работа до тогаш.
XS
SM
MD
LG