Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со температура до 13 степени


Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен, а долж Повардарието, повремено засилен северен ветер. Минималната температура на некои места ќе биде под нулата. Максималната ќе достигне до 13 степени.
XS
SM
MD
LG