Достапни линкови

Петта конференција на претседатели на парламенти од Западен Балкан


Денеска во Букурешт ќе се одржи Петтата конференција на претседатели на парламенти од Западен Балкан. На настанот е предвидено да присуствува и претседателот на македонското Собрание Трајко Вељановски.
XS
SM
MD
LG