Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето низ целата земја денеска ќе биде облачно а во северозападните делови на Македонија има услови за краткотрајни дождови. Утринската температура се движи близу нулата, бидејки утрово се измерени од еден до осум степени целзиусови. Во текот на денот ќе биде потопло со температури во интервалот од 12 до 18 степени.
XS
SM
MD
LG