Достапни линкови

Времето и натаму сончево и релативно топло


Времето во Македонија ќе биде сончево и релативно топло со мала до умерена локална облачност. Температурата ќе се движи од 19 до 28 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG