Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и топло


Времето во Македонија ќе биде сончево и релативно топло. Ќе дува слаб ветер од северен правец.Температурата ќе се движи од 19 до 29 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до 27 степени.
XS
SM
MD
LG