Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло со слаб до умерен ветар од северен правец. Утринската температура се движи во интервалот од 3 до 13 степени целзиусови, додека дневните температури ќе бидат од 21 до 28 степени.
XS
SM
MD
LG