Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и релативно топло


Времето во Македонија ќе биде сончево и релативно топло. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од 17 до 28 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до 27 степени.
XS
SM
MD
LG