Достапни линкови

Времето денеска сончево и релативно топло


Времето во Македонија ќе биде претежно сончево и релативно топло со слаб до умерен североисточен ветер.
Температурата ќе се движи од 16 до 28 степени.
Во Скопје слично време, со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG