Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност


Времето во Македонија претпладне ќе биде сончево со умерена облачност, a попладне променливо облачно со локален дожд, особено во јужните делови.
Температурата ќе се движи од 22 до 28 степен.
Bo Скопје и околината сончево со умерена облачност, a попладне променливо облачно со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG