Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со умерена облачност


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од 18 до 27 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG