Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала доумерена локална облачност.Утринската температура ќе се движи од осум до 17, а дневната од 29 до 36 степени.Во Скопје ќе биде сончево. Утринската температура околу 15, а дневната ќе достигне до 34 степени.
XS
SM
MD
LG