Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и топло


Времето во Македонија ќе биде сончево и топло, попладне со умерена локална облачност. Температурата ќе се движи од 28 до 37 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 36 степени.
XS
SM
MD
LG