Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло. Попладне ќе има нестабилна облачност со краткотраен дожд и грмежи. Температурата ќе достигне до 36 степени.
Во Скопје и околината сончево, со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG