Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и топло


Времето ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност.
Температурата ќе се движи од 30 до 38 степени.
Во Скопје и околината ќе има слично време со температура до 37 степени.
XS
SM
MD
LG