Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и топло


Времето ќе биде сончево и топло. Температурата ќе се движи од 30 до 37 степени. Од вторник до сабота сончево и екстремно топло време.
Во Скопје и околината слично време, со температура до 35 степени.
XS
SM
MD
LG