Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло со слаб ветер


Времето во Македонија ќе биде сончево со слаб ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од 28 до 37 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 35 степени.
XS
SM
MD
LG