Достапни линкови

Медведев и Путин на заеднички риболов


Путин и Медведев
Рускиот Претседател Дмитриј Медведев и Премиерот Владимир Путин покажаа единство со заедничкиот риболов и нуркање во реката Волга во Астракан.
Имено и двајцата се потенцијални кандидати за претседателските избори во Март идната година.
XS
SM
MD
LG