Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето ќе биде сончево и потопло со мала до умерена облачност. Дневната температура ќе биде во интервалот од 22 до 34 степени целзиусови. Во Скопје и околината слично време со максимална дневна температура до 32 степени.
XS
SM
MD
LG