Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Утринската температура се движи од 10 до 19, а дневната од 26 до 34 степени. Во Скопје температура ќе достигне до 31 степен.
XS
SM
MD
LG