Достапни линкови

Времето денеска сончево со умерена облачност


Времето ќе биде сончево со умерена облачност. Попладне ќе има наоблачување со услови за локален дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 25 до 33 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 29 степени.
XS
SM
MD
LG