Достапни линкови

Ејми Вајнхаус пронајдена мртва во својот стан


Британскaта пеачка Ејми Вајнхаус е пронајдена мртва во нејзиниот стан во северен Лондон.

Дваесет и седум годишната пеачка подолго време водеше битка против зависноста од алкохол и дрога.
XS
SM
MD
LG