Достапни линкови

Алкохолизиран руски полициски службеник уринира во ходник


Висок руски полицаец од Санкт Петерсзбург поднесе оставка откако на видео беше прикажан како уринира пред канцеларијата во ходник. Илјадници луѓе го Алексеј Исаков алкохолизиран видоа на Јутјуб како само по гаќи и чорапи уринира во ходникот.
XS
SM
MD
LG