Достапни линкови

Времето денеска сончево и многу топло


Времето во Македонија ќе биде сончево и топло со мала локална облачност. Температурата ќе се движи од 27 до 37 степени.
Во Скопје и околината слично време, со температура до 35 степени.
XS
SM
MD
LG