Достапни линкови

Времето денеска променливо и нестабилно


Времето во Македонија ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Температурата ќе се движи од 18 до 30 степени.
Во Скопје слично време, со температура до 28 степени.
XS
SM
MD
LG