Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и потопло


Времето ќе биде сончево и потопло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од западен и северозападен правец. Температурата ќе достигне до 32 степени.
XS
SM
MD
LG