Достапни линкови

Временска прогноза - Променливо облачно со дожд и грмежи


Илустрација: Дожд
Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно, наместа со дожд и грмежи. Утринската температура се движи од 9 до 18, а дневната од 20 до 28 степени. Во Скопје темепратурата ќе достигне до 25 степени.
XS
SM
MD
LG