Достапни линкови

Германија-доживотна казна за канибалот


Судот во Германија го осуди на доживотна казна затвор, 26 годишниот Германец кој призна дека го изел телото и ја испил крвта на еден од своите жртви. Двете жртви му се момче и девојче на возраст од 13 и 14 години.
XS
SM
MD
LG