Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со слаб јужен ветер. Утринската температура се движи во интервалот од 10 до 17 степени. Дневните температури ќе се движат од 28 до 36 степени.
XS
SM
MD
LG