Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Архива: Дете се разладува во реката Треска во близина на Скопје на 15 август 2010 година.
Времето ќе биде сончево и топло. Утринската температура се движи од осум до 17, а дневната од 27 до 34 степени.
Во Скопје, слично време со температура до 32 степени.
XS
SM
MD
LG