Достапни линкови

Сметките на А1 и фирмите на „Перо Наков“ остануваат замрзнати


Студио на отворено на А1
Судот во Скопје одлучи да останат замрзнати банкарските сметки на А1 телевизија и другите фирми на Перо Наков. Кривичниот совет при Основниот суд Скопје 1, вчера одлучил привремената одлука за замрзнување на парите на банкарските сметки , да остане во сила, соопштуваат од судот.
XS
SM
MD
LG