Достапни линкови

Временска прогноза - Претпладне сончево, попладне дожд


Времето претпладне ќе биде сончево со умерена облачност, а попладне ќе биде нестабилно со локален дожд и грмежи. Утринската температура се движи од 10 до 18, а дневната од 22 до 29 степени. Во Скопје слично време, со температура до 28 степени.
XS
SM
MD
LG