Достапни линкови

Ердоган-Младиќ треба веднаш да биде казнет


Премиерот на Турција Реџеп Таип Ердоган
Ратко Младиќ треба веднаш да биде изведен пред лицето на правдата и да биде казнет, изјави премиерот на Турција Реџеп Таип Ердоган. Иако апсењето на Младиќ не може да ги врати животите на невините масакрирани жртви, сепак со апсењето малку се намали нашата болка, изјави Ердоган.
XS
SM
MD
LG