Достапни линкови

Американец ја чувал мртвата сопруга во замрзнувач


Еден Американец го чувал мртвото тело на неговата сопруга во замрзнувач повеќе од 10 години, за да може да продолжи да ја зима и нејзината пензија. Откако 86-годишниот Алан Дан изврши самоубиство, при чистење на неговиот апартман во Флорида било пронајдено телото на неговата сопруга. Властите веруваат дека таа починала од природна смрт во 2000 година.
XS
SM
MD
LG