Достапни линкови

Временска прогноза - Претпладне сончево, попладне дожд


Времето претпладне ќе биде сончево со умерена облачност, а попладне нестабилно облачно со краткотраен дожд и грмежи. Утринската температура се движи од 10 до 16, а дневната од 24 до 31 степен. Во Скопје, до 29 степени.
XS
SM
MD
LG