Достапни линкови

Силна експлозија одекнала денеска во Истанбул, при што неколку лица биле повредени, соопшти полицијата. Сеуште не е јасно што е причина за експлозијата која се случила во близина на еден голем шопинг центар.
XS
SM
MD
LG