Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со услови за дожд


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност, попладне променливо и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Температура се движи меѓу 18 и 28 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 26 степени.

XS
SM
MD
LG